Dormer Solid Carbide Rotary Burr - Cylinder without Endcut 12.7 x 6mm DOR8011276
Click to enlarge
Product Code: DOR8011276 | EAN: 7320760687321
They have
Available Stock - Sittingbourne - 0
Available Stock - External Warehouse - 7
This item is available for next day despatch
if ordered before 1pm Monday to Friday.
(Excluding Bank Holidays)
Unit:
Authorised Reseller
The Dormer Solid Carbide Rotary Burr - Cylinder Without Endcut has the following specification:
Diameter: 12.70mm.
Shank Diameter: 6mm.
Working Length: 25mm.
Overall Length: 70mm.