Dormer A108 Jobber Drill Split Point for Stainless Steel 8.00mm OL:117mm WL:75mm DOR800QS
Click to enlarge
Product Code: DOR800QS | EAN: 7320760008713
Manufactured to DIN 338 RW / BS328 / ISO 235.
Specification
F
Available Stock - Sittingbourne - 0
Available Stock - External Warehouse - 2
This item is available for next day despatch
if ordered before 1pm Monday to Friday.
(Excluding Bank Holidays)
Unit:
Authorised Reseller
Tip diameter: 8.0mm.
Working length: 75mm.
Overall length: 117mm.