Dormer A100 HSS Jobber Drill Bit 2.30mm OL:53mm WL:27mm DORA100230
Click to enlarge
Product Code: DORA100230 | EAN: 7320760001394
Available Stock - Sittingbourne - 0
Available Stock - External Warehouse - 10
This item is available for next day despatch
if ordered before 1pm Monday to Friday.
(Excluding Bank Holidays)
Unit:
Authorised Reseller
Tip diameter: 2.30mm.
Working length: 27mm.
Overall length: 53mm.