DeWALT Power Tools SDS Plus EXTREME 2 Drill Bit 20 x 600mm DEWDT9600QZ
Click to enlarge
Product Code: DEWDT9600QZ | EAN: 5035048055755
Available Stock - Sittingbourne - 2
Click & Collect Option Available for stock held in Sittingbourne (ME10 3RH)
This item is available for same day despatch
if ordered before 1pm Monday to Friday.
(Excluding Bank Holidays)
Unit:
Authorised Reseller
This DEWALT SDS Plus Extreme 2 Drill Bit has the following dimensions:
Diameter: 20mm
Working Length: 550mm
Overall Length: 600mm