CorePlus Porcelain Diamond Blade 115mm CDU of 15 Blades CORDBP115CDU
Click to enlarge
Product Code: CORDBP115CDU | EAN: 5023969011820
Available Stock - Sittingbourne - 0
Available Stock - External Warehouse - 7
This item is available for next day despatch
if ordered before 1pm Monday to Friday.
(Excluding Bank Holidays)
Unit:
Authorised Reseller
Specifications:
Diameter: 115mm.
Bore: 22.23mm.
Segment Height: 10mm.
Segment Width: 1.2mm.
WRITE YOUR REVIEW
Only registered users can write reviews. Please, log in or register
Orders are despatched Monday to Friday.
We don't accept any form of Safe Place options left by customers on their order details.
The delivery address:
We ship all of our goods to the Card Holder address only.
Blade / Disc Diameter 115mm